RNCF0805BTC158R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805BTC158R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 158 OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: RNCF0805BTC158R.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805BTC158R specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805BTC158R Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 158 OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1115801 pcs Duomenų lapas RNCF0805BTC158R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF0805BTC158R
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 158 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 158 OHM 0.1% 1/8W 0805