RNCF0805BKE2K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BKE2K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0805BKE2K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RNCF0805BKE2K10.pdf2.RNCF0805BKE2K10.pdf
  • Pranešimas
RNCF0805BKE2K10 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0805BKE2K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 700384 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0805BKE2K10.pdf2.RNCF0805BKE2K10.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RNCF Atsparumas 2.1 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RNCF0805BKE2K10-ND
RNCF0805BKE2K10TR
RNCF20T92.1KBITR
RNCF20T92.1KBITR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.1 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film