RNCF0603TKY3K90
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0603TKY3K90 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0603TKY3K90
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 3.9KOHM 0.01% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCF0603TKY3K90.pdf2.RNCF0603TKY3K90.pdf
  • Pranešimas
RNCF0603TKY3K90 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0603TKY3K90 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
Galimas kiekis 69499 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0603TKY3K90.pdf2.RNCF0603TKY3K90.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0603 Storis (maks.) ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF0603TKY3K90
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 3.9k Ohm ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.01% apibūdinimas RES SMD 3.9KOHM 0.01% 1/10W 0603