RNCF0603BTC6R04
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTC6R04 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0603BTC6R04
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 6.04 OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCF0603BTC6R04.pdf2.RNCF0603BTC6R04.pdf
  • Pranešimas
RNCF0603BTC6R04 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0603BTC6R04 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 6.04 OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1522414 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0603BTC6R04.pdf2.RNCF0603BTC6R04.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCF Atsparumas 6.04 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.04 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film