RNCF0603BTC301R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTC301R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0603BTC301R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 301 OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RNCF0603BTC301R.pdf2.RNCF0603BTC301R.pdf
  • Pranešimas
RNCF0603BTC301R specifikacijos
Dalies numeris RNCF0603BTC301R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 301 OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1566750 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0603BTC301R.pdf2.RNCF0603BTC301R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCF Atsparumas 301 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RNC 16 T2 301 0.1% R