RNCF0402DTE102K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DTE102K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0402DTE102K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 102K OHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RNCF0402DTE102K.pdf2.RNCF0402DTE102K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RNCF0402DTE102K specifikacijos
Dalies numeris RNCF0402DTE102K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 102K OHM 0.5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2594474 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0402DTE102K.pdf2.RNCF0402DTE102K.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RNCF Atsparumas 102 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RNCF0402DTE102KCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 102 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film