RNCF0402DKE48K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DKE48K7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0402DKE48K7
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 48.7K OHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RNCF0402DKE48K7.pdf2.RNCF0402DKE48K7.pdf
  • Pranešimas
RNCF0402DKE48K7 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0402DKE48K7 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 48.7K OHM 0.5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2584206 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0402DKE48K7.pdf2.RNCF0402DKE48K7.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RNCF Atsparumas 48.7 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 48.7 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film