RNCF0402DKE22K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DKE22K1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0402DKE22K1
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 22.1K OHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RNCF0402DKE22K1.pdf2.RNCF0402DKE22K1.pdf
  • Pranešimas
RNCF0402DKE22K1 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0402DKE22K1 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 22.1K OHM 0.5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2706411 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0402DKE22K1.pdf2.RNCF0402DKE22K1.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RNCF Atsparumas 22.1 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RNC 10 T9 22.1K 0.25% I