RNCF0402BTE7K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTE7K50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0402BTE7K50
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 7.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RNCF0402BTE7K50.pdf2.RNCF0402BTE7K50.pdf
  • Pranešimas
RNCF0402BTE7K50 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0402BTE7K50 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 7.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1430841 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0402BTE7K50.pdf2.RNCF0402BTE7K50.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RNCF Atsparumas 7.5 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RNCF 10 T9 7.5K 0.1% R