RNCF0402BKE19R6
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0402BKE19R6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0402BKE19R6
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 19.6 OHM 0.1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RNCF0402BKE19R6.pdf2.RNCF0402BKE19R6.pdf
  • Pranešimas
RNCF0402BKE19R6 specifikacijos
Dalies numeris RNCF0402BKE19R6 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 19.6 OHM 0.1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 885014 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0402BKE19R6.pdf2.RNCF0402BKE19R6.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RNCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas RNCF0402BKE19R6
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 19.6 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 19.6 OHM 0.1% 1/16W 0402