RNCF0201DTE255R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RNCF0201DTE255R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 255 OHM 0.5% 1/32W 0201
Duomenų lapai: 1.RNCF0201DTE255R.pdf2.RNCF0201DTE255R.pdf
  • Pranešimas
RNCF0201DTE255R specifikacijos
Dalies numeris RNCF0201DTE255R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 255 OHM 0.5% 1/32W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2431156 pcs Duomenų lapas 1.RNCF0201DTE255R.pdf2.RNCF0201DTE255R.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Serija RNCF Atsparumas 255 Ohms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.011" (0.28mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 255 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film