RMCS1206JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCS1206JT1R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1 OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: RMCS1206JT1R00.pdf
  • Pranešimas
RMCS1206JT1R00 specifikacijos
Dalies numeris RMCS1206JT1R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3149300 pcs Duomenų lapas RMCS1206JT1R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RMCS Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Anti-Sulfur
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film