RMCP2010FT3K83
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT3K83 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCP2010FT3K83
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.83K OHM 1% 1W 2010
Duomenų lapai: 1.RMCP2010FT3K83.pdf2.RMCP2010FT3K83.pdf
  • Pranešimas
RMCP2010FT3K83 specifikacijos
Dalies numeris RMCP2010FT3K83 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.83K OHM 1% 1W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 774258 pcs Duomenų lapas 1.RMCP2010FT3K83.pdf2.RMCP2010FT3K83.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCP Atsparumas 3.83 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.83 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film