RMCF2512JT5M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT5M10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF2512JT5M10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 5.1M OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.RMCF2512JT5M10.pdf2.RMCF2512JT5M10.pdf
  • Pranešimas
RMCF2512JT5M10 specifikacijos
Dalies numeris RMCF2512JT5M10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 5.1M OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1733099 pcs Duomenų lapas 1.RMCF2512JT5M10.pdf2.RMCF2512JT5M10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCF Atsparumas 5.1 MOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RMC 1 5.1M 5% R