RMCF1210JT910R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210JT910R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1210JT910R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 910 OHM 5% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.RMCF1210JT910R.pdf2.RMCF1210JT910R.pdf
  • Pranešimas
RMCF1210JT910R specifikacijos
Dalies numeris RMCF1210JT910R Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 910 OHM 5% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6363324 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1210JT910R.pdf2.RMCF1210JT910R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija RMCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai RMC 1/4 910 5% R