RMCF1210JT7M50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT7M50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1210JT7M50
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 7.5M OHM 5% 1/3W 1210
Duomenų lapai: 1.RMCF1210JT7M50.pdf2.RMCF1210JT7M50.pdf
  • Pranešimas
RMCF1210JT7M50 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1210JT7M50 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 7.5M OHM 5% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4332663 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1210JT7M50.pdf2.RMCF1210JT7M50.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 7.5 MOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 MOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film