RMCF1210JT3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT3R30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1210JT3R30
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3.3 OHM 5% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.RMCF1210JT3R30.pdf2.RMCF1210JT3R30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF1210JT3R30 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1210JT3R30 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3.3 OHM 5% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3651050 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1210JT3R30.pdf2.RMCF1210JT3R30.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 3.3 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai RMCF1210JT3R30CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film