RMCF1210JT20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT20R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1210JT20R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 20 OHM 5% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.RMCF1210JT20R0.pdf2.RMCF1210JT20R0.pdf
  • Pranešimas
RMCF1210JT20R0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1210JT20R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 20 OHM 5% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6498937 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1210JT20R0.pdf2.RMCF1210JT20R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai RMC 1/4 20 5% R