RMCF1210JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT180R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1210JT180R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 180 OHM 5% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.RMCF1210JT180R.pdf2.RMCF1210JT180R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF1210JT180R specifikacijos
Dalies numeris RMCF1210JT180R Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 180 OHM 5% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3401867 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1210JT180R.pdf2.RMCF1210JT180R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 180 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)