RMCF1210FT23K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT23K2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1210FT23K2
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 23.2K OHM 1% 1/3W 1210
Duomenų lapai: 1.RMCF1210FT23K2.pdf2.RMCF1210FT23K2.pdf
  • Pranešimas
RMCF1210FT23K2 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1210FT23K2 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 23.2K OHM 1% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3756704 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1210FT23K2.pdf2.RMCF1210FT23K2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.333W, 1/3W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija RMCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai RMC 1/4 23.2K 1% R