RMCF1206JT68R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JT68R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1206JT68R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 68 OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RMCF1206JT68R0.pdf2.RMCF1206JT68R0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF1206JT68R0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1206JT68R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 68 OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6915445 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1206JT68R0.pdf2.RMCF1206JT68R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF Atsparumas 68 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)