RMCF1206JT4K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JT4K30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1206JT4K30
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 4.3K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RMCF1206JT4K30.pdf2.RMCF1206JT4K30.pdf
  • Pranešimas
RMCF1206JT4K30 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1206JT4K30 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 4.3K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11985392 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1206JT4K30.pdf2.RMCF1206JT4K30.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF Atsparumas 4.3 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RMC 1/8 4.3K 5% R