RMCF1206JG24K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206JG24K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF1206JG24K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 24K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.RMCF1206JG24K0.pdf2.RMCF1206JG24K0.pdf
  • Pranešimas
RMCF1206JG24K0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF1206JG24K0 Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 24K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11580165 pcs Duomenų lapas 1.RMCF1206JG24K0.pdf2.RMCF1206JG24K0.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija RMCF