RMCF0805JT5K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT5K60 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0805JT5K60
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 5.6K OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RMCF0805JT5K60.pdf2.RMCF0805JT5K60.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF0805JT5K60 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0805JT5K60 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 5.6K OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8575778 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0805JT5K60.pdf2.RMCF0805JT5K60.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCF Atsparumas 5.6 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Original-Reel®