RMCF0805JT3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT3R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0805JT3R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 3 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RMCF0805JT3R00.pdf2.RMCF0805JT3R00.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF0805JT3R00 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0805JT3R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 3 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7885497 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0805JT3R00.pdf2.RMCF0805JT3R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCF Atsparumas 3 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RMCF0805JT3R00CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film