RMCF0805JT330R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0805JT330R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0805JT330R
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RMCF0805JT330R.pdf2.RMCF0805JT330R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RMCF0805JT330R specifikacijos
Dalies numeris RMCF0805JT330R Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 330 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11352250 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0805JT330R.pdf2.RMCF0805JT330R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RMCF