RMCF0805JG39K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JG39K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0805JG39K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 39K OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RMCF0805JG39K0.pdf2.RMCF0805JG39K0.pdf
  • Pranešimas
RMCF0805JG39K0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0805JG39K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 39K OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15995615 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0805JG39K0.pdf2.RMCF0805JG39K0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCF Atsparumas 39 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RMC 1/10 39K 5% G