RMCF0805FG825K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0805FG825K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0805FG825K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES SMD 825K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RMCF0805FG825K.pdf2.RMCF0805FG825K.pdf
  • Pranešimas
RMCF0805FG825K specifikacijos
Dalies numeris RMCF0805FG825K Gamintojas Stackpole Electronics Inc.
apibūdinimas RES SMD 825K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10265760 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0805FG825K.pdf2.RMCF0805FG825K.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RMCF
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai RMC 1/10 825K 1% G