RMCF0603JG1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JG1K20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0603JG1K20
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.2K OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RMCF0603JG1K20.pdf2.RMCF0603JG1K20.pdf
  • Pranešimas
RMCF0603JG1K20 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0603JG1K20 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.2K OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21733914 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0603JG1K20.pdf2.RMCF0603JG1K20.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCF Atsparumas 1.2 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RMC 1/16 1.2K 5% G