RMCF0603FT6R34
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT6R34 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0603FT6R34
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 6.34 OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RMCF0603FT6R34.pdf2.RMCF0603FT6R34.pdf
  • Pranešimas
RMCF0603FT6R34 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0603FT6R34 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 6.34 OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11771562 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0603FT6R34.pdf2.RMCF0603FT6R34.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCF Atsparumas 6.34 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RMCF0603FT6R34-ND
RMCF0603FT6R34TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6.34 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film