RMCF0402JT680K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT680K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0402JT680K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 680K OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RMCF0402JT680K.pdf2.RMCF0402JT680K.pdf
  • Pranešimas
RMCF0402JT680K specifikacijos
Dalies numeris RMCF0402JT680K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 680K OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30966511 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0402JT680K.pdf2.RMCF0402JT680K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 680 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RMCF 1/16S 680K 5% R