RMCF0402JT27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT27R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0402JT27R0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 27 OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RMCF0402JT27R0.pdf2.RMCF0402JT27R0.pdf
  • Pranešimas
RMCF0402JT27R0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0402JT27R0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 27 OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27929718 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0402JT27R0.pdf2.RMCF0402JT27R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 27 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RMC 1/16S 27 5% R