RMCF0402JT1R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT1R20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0402JT1R20
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.2 OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RMCF0402JT1R20.pdf2.RMCF0402JT1R20.pdf
  • Pranešimas
RMCF0402JT1R20 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0402JT1R20 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.2 OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18138358 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0402JT1R20.pdf2.RMCF0402JT1R20.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 1.2 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RMCF0402JT1R20-ND
RMCF0402JT1R20TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film