RMCF0402JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0402JT100K
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 100K OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.RMCF0402JT100K.pdf2.RMCF0402JT100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF0402JT100K specifikacijos
Dalies numeris RMCF0402JT100K Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 100K OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20907224 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0402JT100K.pdf2.RMCF0402JT100K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCF Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Original-Reel®