RMCF0201JT36K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT36K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0201JT36K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 36K OHM 5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.RMCF0201JT36K0.pdf2.RMCF0201JT36K0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
RMCF0201JT36K0 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0201JT36K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 36K OHM 5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11327458 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0201JT36K0.pdf2.RMCF0201JT36K0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RMCF Atsparumas 36 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RMCF0201JT36K0CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 36 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film