RMCF0201JT1M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT1M10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RMCF0201JT1M10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.1M OHM 5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.RMCF0201JT1M10.pdf2.RMCF0201JT1M10.pdf
  • Pranešimas
RMCF0201JT1M10 specifikacijos
Dalies numeris RMCF0201JT1M10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.1M OHM 5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13132538 pcs Duomenų lapas 1.RMCF0201JT1M10.pdf2.RMCF0201JT1M10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RMCF Atsparumas 1.1 MOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film