RHC2512JT36K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RHC2512JT36K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 36K OHM 5% 2W 2512
Duomenų lapai: RHC2512JT36K0.pdf
  • Pranešimas
RHC2512JT36K0 specifikacijos
Dalies numeris RHC2512JT36K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 36K OHM 5% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 240822 pcs Duomenų lapas RHC2512JT36K0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RHC Atsparumas 36 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 36 kOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film