RHC2512JT1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512JT1K50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RHC2512JT1K50
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 5% 2W 2512
Duomenų lapai: 1.RHC2512JT1K50.pdf2.RHC2512JT1K50.pdf
  • Pranešimas
RHC2512JT1K50 specifikacijos
Dalies numeris RHC2512JT1K50 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 1.5K OHM 5% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 261214 pcs Duomenų lapas 1.RHC2512JT1K50.pdf2.RHC2512JT1K50.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RHC Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RHC 2512 1.5K 5% R