RHC2512FT48R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT48R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RHC2512FT48R7
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 48.7 OHM 1% 2W 2512
Duomenų lapai: 1.RHC2512FT48R7.pdf2.RHC2512FT48R7.pdf
  • Pranešimas
RHC2512FT48R7 specifikacijos
Dalies numeris RHC2512FT48R7 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 48.7 OHM 1% 2W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 222791 pcs Duomenų lapas 1.RHC2512FT48R7.pdf2.RHC2512FT48R7.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RHC Atsparumas 48.7 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RHC 2512 48.7 1% R
RHC251248.7FR
RHC251248.7FR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 48.7 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film