RGC0805FTC24R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC24R3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RGC0805FTC24R3
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 24.3 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 1.RGC0805FTC24R3.pdf2.RGC0805FTC24R3.pdf
  • Pranešimas
RGC0805FTC24R3 specifikacijos
Dalies numeris RGC0805FTC24R3 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 24.3 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4043193 pcs Duomenų lapas 1.RGC0805FTC24R3.pdf2.RGC0805FTC24R3.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RGC Atsparumas 24.3 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RGC 1/10 T2 24.3 1% R