RGC0603DTC11K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC11K5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RGC0603DTC11K5
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 11.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.RGC0603DTC11K5.pdf2.RGC0603DTC11K5.pdf
  • Pranešimas
RGC0603DTC11K5 specifikacijos
Dalies numeris RGC0603DTC11K5 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 11.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4026076 pcs Duomenų lapas 1.RGC0603DTC11K5.pdf2.RGC0603DTC11K5.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RGC Atsparumas 11.5 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RGC 1/16 T2 11.5K 0.5% R