RC14JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT9R10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RC14JT9R10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: 1.RC14JT9R10.pdf2.RC14JT9R10.pdf
  • Pranešimas
RC14JT9R10 specifikacijos
Dalies numeris RC14JT9R10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1 OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 565061 pcs Duomenų lapas 1.RC14JT9R10.pdf2.RC14JT9R10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Atsparumas 9.1 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai RC 1/4 9.1 5% R