RAVS164DJT3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVS164DJT3K30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAVS164DJT3K30
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206
Duomenų lapai: 1.RAVS164DJT3K30.pdf2.RAVS164DJT3K30.pdf
  • Pranešimas
RAVS164DJT3K30 specifikacijos
Dalies numeris RAVS164DJT3K30 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3577850 pcs Duomenų lapas 1.RAVS164DJT3K30.pdf2.RAVS164DJT3K30.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RAVS Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 3.3k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex Kiti vardai Q7634352F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
Išsamus aprašymas 3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex Circuit Type Isolated