RAVF164DJT2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT2R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAVF164DJT2R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 2 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.RAVF164DJT2R00.pdf2.RAVF164DJT2R00.pdf
  • Pranešimas
RAVF164DJT2R00 specifikacijos
Dalies numeris RAVF164DJT2R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 2 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5789775 pcs Duomenų lapas 1.RAVF164DJT2R00.pdf2.RAVF164DJT2R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RAVF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai RAV 164D 2 5% R