RAVF162DJT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT9K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAVF162DJT9K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0606
Duomenų lapai: 1.RAVF162DJT9K10.pdf2.RAVF162DJT9K10.pdf
  • Pranešimas
RAVF162DJT9K10 specifikacijos
Dalies numeris RAVF162DJT9K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 9.1K OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5115944 pcs Duomenų lapas 1.RAVF162DJT9K10.pdf2.RAVF162DJT9K10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija RAVF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 9.1k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai RAV 162D 9.1K 5% R