RAVF104DJT51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT51K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAVF104DJT51K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804
Duomenų lapai: 1.RAVF104DJT51K0.pdf2.RAVF104DJT51K0.pdf
  • Pranešimas
RAVF104DJT51K0 specifikacijos
Dalies numeris RAVF104DJT51K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4936392 pcs Duomenų lapas 1.RAVF104DJT51K0.pdf2.RAVF104DJT51K0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija RAVF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 51k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0804, Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) Išsamus aprašymas 51k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals