RAVF102DJT1K00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT1K00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RAVF102DJT1K00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0404
Duomenų lapai: 1.RAVF102DJT1K00.pdf2.RAVF102DJT1K00.pdf
  • Pranešimas
RAVF102DJT1K00 specifikacijos
Dalies numeris RAVF102DJT1K00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0404 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3449333 pcs Duomenų lapas 1.RAVF102DJT1K00.pdf2.RAVF102DJT1K00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija RAVF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0404 (1010 Metric), Convex Kiti vardai RAV 102D 1K 5% R