RACF648RJT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF648RJT10K0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RACF648RJT10K0
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
Duomenų lapai: 1.RACF648RJT10K0.pdf2.RACF648RJT10K0.pdf
  • Pranešimas
RACF648RJT10K0 specifikacijos
Dalies numeris RACF648RJT10K0 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 578417 pcs Duomenų lapas 1.RACF648RJT10K0.pdf2.RACF648RJT10K0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serija RACF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai RAC 648R 10K 5% R