RACF164DJT8K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DJT8K20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RACF164DJT8K20
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206
Duomenų lapai: 1.RACF164DJT8K20.pdf2.RACF164DJT8K20.pdf
  • Pranešimas
RACF164DJT8K20 specifikacijos
Dalies numeris RACF164DJT8K20 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3058392 pcs Duomenų lapas 1.RACF164DJT8K20.pdf2.RACF164DJT8K20.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RACF Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 8.2k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai RAC 164D 8.2K 5% R