PCB10JB4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB10JB4R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCB10JB4R00
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW
Duomenų lapai: PCB10JB4R00.pdf
  • Pranešimas
PCB10JB4R00 specifikacijos
Dalies numeris PCB10JB4R00 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4753 pcs Duomenų lapas PCB10JB4R00.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.902" L x 0.374" W (48.30mm x 9.50mm)
Serija CB Atsparumas 4 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai PCB 10 4 5% B